Moje pierwsze miejsce pracy…czyli praktyki w Polskiej Ambasadzie

Jak wiecie wróciłam z mojej niesamowitej podróży. Było mi dosyć przykro wracać, ale z drugiej strony w Buenos Aires czekają mnie kolejne wspaniałe chwile.
Trzy dni temu rozpoczęłam moje upragnione praktyki w Ambasadzie RP, znajdującej się w przepięknej, najbardziej luksusowej dzielnicy Buenos Aires- Recoleta. Dzięki aplikacji Airbnb wynajęłam pokój blisko Ambasady, dzięki czemu mogę w pełni korzystać z mojego czasu tutaj. Nareszcie nie ma długich dojazdów, czy dziwnych typów na ulicach. Troszeczkę tęsknie za La Platą, ale nie wiele. Bardzo mi sie podoba moje nowe argentyńskie życie. Starsza Pani u której wynajmuje pokój jest bardzo miła, pogoda piękna (40 stopni!!), a praktyki pełne w nowe doświadczenia. Nie będę tu opisywać jak dokładnie wyglądają, gdyż nie mogę ujawniać wewnętrznych działań Konsulatu, ale jestem bardzo zadowolona. Bardzo mi się ten świat zaczyna podobać…a co ważniejsze, coraz bardziej się do niego nadaje.

Trzymajcie kciuki!

IMG_7549IMG_7552IMG_7553IMG_7556IMG_7562IMG_7563

2 thoughts on “Moje pierwsze miejsce pracy…czyli praktyki w Polskiej Ambasadzie

  1. Dysia, ten kończący się rok, będzie dla Ciebie o cztery godziny dłuższy. Wszystko się wyrówna w roku przyszłym. Chyba, że Cię znów gdzieś poniesie (na zachód).
    Do Siego Roku.

    Like

  2. Hej! Bardzo interesuje mnie temat praktyk w polskiej ambasadzie w Buenos Aires. Jest możliwość skontaktowania się z Tobą w związku z tym tematem :)? Mam kilka pytań, a w internecie dość ciężko cokolwiek znaleść 🙂 Byłabym mega wdzięczna!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s